Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim?

Kredi çekmek birçok girişimci ve yatırımcı için elzem durumlar arasında olmasının yanında alınması gittikçe güçleşen bir durum. Zira ülkemizdeki bankalardan kredi çekebilmek için maalesef kredi puanı konusunda birçok girişimci ve yatırımcı güçlüklerle karşılaşıyor. Kredi çekemiyorsanız yani bankalarda kredi puanınız düşükse girişiminiz veya yatırımınız için para bulmanızın farklı yolları var.

 

 

Borç İstemek

 

Elbette kredi çekemiyorsanız ilk önemli tercihiniz borç bulmaya çalışmak olacak. Borç bulmak için ilk etapta akrabalarınız ve çevrenize gitmenizi öneriyoruz. Yüklü miktarda yatırıma ihtiyacınız varsa bu parayı akrabalarınız arasında bölüştürmenizi öneriyoruz.

 

 

KOSGEB

 

Eğer girişiminiz için para arıyorsanız bir diğer önemli yol KOSGEB. KOSGEB özellikle son yıllarda girişimcilere en çok destek verdiği kurumlar arasında yer alıyor. KOSGEB’ten destek almanın en önemli yolu ise bu işin ilk girişiminiz olması. Eğer ilk işinizi kuracaksanız mutlaka KOSGEB’e uğrayın.

 

 

Destek ve Hibeler

 

Kredi çekemiyorsanız bakanlıkların sık sık destek ve teşvik programlarını mutlaka takip edin. Bu programlar aracılığıyla birçok girişimci harika destekler alarak hiç sermaye arayışına girmeden iş kurmayı başardı. Bakanlıklara şahsi olarak başvurmanızı öneriyoruz.
https://www.karliisfikirleri.com/kredi-cekemiyorum-nereden-para-bulabilirim/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir