Gizlilik ve Yasal Uyarı

Blogumuzdaki yazılar şahsi bilgi ve tecrübeler doğrultusunda yazılmış olup, asla YATIRIM TAVSİYESİ niteliğinde değildir. Bu nedenle web sayfamızda yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan altingrami.net sorumlu tutulamaz.

 

Aksi belirtilmediği takdirde iş bu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görsellerin fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları altingrami.net‘e aittir. Altingrami.net tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.

 

Web sayfamızda paylaşmış olduğunuz bilgileriniz sisteme kaydedilmekte ve altingrami.net gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Altingrami.net web sayfasına giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı/ziyaretçi, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.